۲/۴/۱,۹۷۷ | سه شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ | ۱۶:۳۹:۰۰

پیگیر برگزاری تور بین المللی دوچرخه سواری در گلستان هستیم

باورزش:

به گزارش خبرنگار مهر، خسرو قمری ظهر سه شنبه در مجمع انتخاباتی ریاست هیئت دوچرخه سواری استان گلستان، اظهار کرد: در سال ۲۰۱۷ اتفاقات خیلی خوبی در دوچرخه سواری ایران رخ داد و نتایج خوبی در میادین بین المللی کسب کردیم.

وی افزود: برای نخستین بار در بخش بانوان نخستین مدال آسیایی را به دست آوردیم و فراز شکری در بخش کوهستان به رنکینگ نخست آسیا رسید.

قمری تصریح کرد: در بازی‌های داخل سالن آسیا سه مدال به دست آوردیم و اکنون در حال آماده سازی برای رقابت‌های پیش رو هستیم.

وی ادامه داد: امیدواریم درخشش دوچرخه سواران ایرانی در بازی‌های آسیایی اینچئون تکرار شود تا باز هم برای کشورمان افتخارآفرینی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: توسعه ورزش همگانی یکی از اولویت‌های فدراسیون است و به استعدادیابی هم توجه ویژه‌ای داریم تا از میان مستعدین نخبه یابی کنیم.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری با اشاره به شرایط استان گلستان در این رشته گفت: پیگیری می‌کنیم تا تور چهار روزه جاده یا تور بین المللی در رشته کوهستان را به میزبانی استان گلستان برگزار کنیم.

قمری افزود: گلستان ظرفیت خوبی در رشته کوهستان دارد و باید از این فرصت استفاده لازم را ببرد.

وی ادامه داد: باید توجه بیشتری به رشته کوهستان در گلستان شود زیرا با شرایطی که اقلیم استان دارد می‌توان از این ظرفیت برای پیشرفت در این رشته بهره برد.

قمری یادآور شد: باشگاه‌های استان گلستان باید در لیگ‌های کشور شرکت کنند و امیدواریم این اتفاق در هر دو بخش آقایان و بانوان رخ دهد.

وی بیان کرد: وی یادآور شد: در پایان ریاست چهار ساله آقای زنگی باید دوچرخه سواری کلستان را بین ۶ هیئت برتر کشور ببینیم.

منبع: مهر

برچسب ها: دوچرخه سواری,
0 0


ارسال