۲/۱/۱,۹۶۷ | سه شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ | ۱۳:۰۴:۰۰

شاگردان کی روش، امید نخست آسیا در جام جهانی ۲۰۱۸

باورزش:

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از آسیا تایمز هنگ کنک، برای نخستین بار در ادوار جام جهانی، قاره آسیا 5 نماینده در بزرگترین آوردگاه فوتبالی جهان در سال 2018 دارد و آنها تلاش می کنند تا نتایج خوبی بگیرند. استرالیا، ژاپن، کره جنوبی، ایران و عربستان سعودی 5 نماینده قاره کهن هستند و برنامه ریزی می کنند تا افتخار آفرینی کنند.

نمایندگان آسیا در سال 2014 نتایج ضعیفی را کسب کردند. 4 نماینده قاره به جزء عربستان تنها 3 امتیاز بدست آوردند و در 9 بازی شکست خوردند و حالا تلاش می کنند تا در روسیه جبران نتایج کنند. امید است 5 نماینده آسیا در جام جهانی 2018 روسیه متفاوت باشند و بتوانند در گروه های سخت خود موفق شوند.

ایران ( اسپانیا - پرتغال - مراکش )

تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 برزیل عملکرد خوبی داشت و در واپسین لحظات با جادوی مسی مغلوب آرژانتین شد. ایران برای دومین بار پیاپی به جام جهانی صعود کرد و همچنان هم بهترین تیم آسیایی است. ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی با سرمربی با تجربه و محترمش شکست نخورد و 10 گل در 10 بازی زد تا امید نخست قاره آسیا برای جام جهانی لقب بگیرد.

ایران با قرعه کشی جام جهانی که 1 دسامبر برگزار شد با تیم های قهرمان جام جهانی 2010 - قهرمان یورو 2012 و قهرمان یورو 2016 همگروه است و ما اگر تیم ملی موفق شود برای اولین بار به مرحله حذفی این رقابت‌ها برسد، یک ملت دیوانه خواهند شد.

انتهای پیام/

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

برچسب ها: ,
0 0


ارسال