۲/۴/۱,۹۶۲ | سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ | ۱۱:۲۴:۰۰

ملی پوشان کاراته به اردو می روند

باورزش:

به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای سوپر لیگ کاراته ایران در حالی این روزها با حضور تمامی ملی پوشان در بالاترین سطح فنی  برگزار می شود که کادر فنی تیم ملی با حضور در کنار تاتامی این رقابتها، عملکرد آنها را به دقت زیر نظر دارد.

سال ۲۰۱۸ برای کاراته ایران اهمیت بالایی دارد، حضور در مراحل مختلف رقابتهای کاراته وان، قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان اهم رویدادهایی است که پیش روی تیم ملی کاراته ایران است و ملی پوشان باید برای رسیدن به سهمیه المپیک در این رقابتها کسب امتیاز کنند.

بر همین اساس شنیده می شود که دور جدید تمرینات تیم ملی روزهای پایانی آذرماه در تهران تشکیل می شود و کادر فنی به زودی نفرات دعوت شده به این رقابتها را معرفی خواهد کرد. 

سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: رقابتهای لیگ پیش زمینه بسیار خوبی برای حضور ملی پوشان در اردوهای تیم ملی است. این رقابتها باعث می شود که مدعیان حضور در تیم ملی با آمادگی مناسبی به اردوها بیایند.

وی افزود: سوپرلیگ در این دوره به دلیل حضور اغلب ملی پوشان در چند تیم به لحاظ کیفی و با برنامه ریزی فدراسیون به لحاظ کمی در سطح فنی خوبی برگزار می شود و این به سود کاراته ایران است که می تواند میدانی ارزشمند برای نمایش توانمندی جوانان با آتیه باشد. 

سرمربی تیم ملی در پایان به آغاز اردوهای تیم ملی هم اشاره کرد و گفت: هدف اول ما رقابتهای کاراته وان پاریس است و در تلاشیم نزدیک به ۱۰ نفر را به این مسابقات اعزام کنیم. بعد از تشکیل اردوها و ارزیابی کاراته کا در خصوص نفرات اعزامی تصمیم گیری خواهیم کرد. 

گفتنی است رقابتهای پاریس بهمن ماه برگزار می شود و امتیاز آن در رنکینگ کاراته کاها در کسب سهمیه المپیک تاثیر زیادی خواهد داشت. 

منبع: مهر

برچسب ها: کاراته,
0 0


ارسال