۲/۳/۱,۹۱۰ | دوشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ | ۱۱:۲۸:۰۰

کادر فنی در انتخاب بهترین ها بی غرض بود

باورزش:

همایون تیموری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما افزود: 3 هفته در اردو بابلسر برنامه های تمرینی خود را با فشردگی زیاد ­در کنار دیگر ملی پوشان دنبال کردم و در آخرین رکوردگیری رسمی که چهارشنبه هفته گذشته برگزار شد حضور یافتم و توانستم نظر مساعد کادر فنی را بخوبی جلب کنم.

وی گفت: 11 وزنه بردار در اردوی تیم ملی حضور داشتند که از این تعداد یک نفر باید کنار گذاشته می شد. همه وزنه برداران تلاش خود را کردند و با توجه به تلاش زیادی که در اردوی تیم ملی داشتند توانستند موفق به ثبت رکوردهای بسیار خوبی شوند. رکوردها نشان دهنده پیشرفت بسیار خوب وزنه برداران بود. من و عسگری به عنوان نفرات ذخیره در تیم حضور داریم و تا روز اعزام به فعالیت مان در اردوی تیم ملی ادامه می دهیم تا اگر خدای ناکرده برای یکی از وزنه برداران مشکلی ایجاد شد بلافاصله جایگزین شویم.

تیموری افزود: 8 نفر اصلی برای حضور در مسابقات جهانی آمریکا اعلام شده اند. با این اوصاف تا آخرین روز به فعالیتمان در اردوی تیم ملی ادامه می دهیم تا بتوانیم شرایط ایده ال خود را حفظ کنیم. هم اکنون از نظر بدنی در شرایط خوبی هستم و رکوردهایم نشان می دهد که در مقایسه با قبل پیشرفت قابل توجهی کرده ام.

وی درباره کنار گذاشته شدن براری از اردو تیم ملی گفت: درباره ترکیب اصلی تیم ملی کادر فنی تصمیم گیری کرده است. کنار گذاشته شدن براری هم در راستای همین تصمیم گیری اتفاق افتاد. برای اینکه نفرات اصلی اعزامی به مسابقات جهانی مشخص شوند چندین اردوی پی در پی برگزار شد و در پایان یک رکوردگیری رسمی داشتیم که بعد از این رکوردگیری تکلیف ملی پوشان اعزامی به رقابتهای جهانی مشخص شد.

تیموری افزود: کادر فنی تیم ملی از مسابقات لیگ تا بازی های داخل سالن آسیا عملکرد ملی پوشان را رصد کردند تا به جمع بندی مورد نظر برای معرفی نفرات برتر برسند. هرچند بعد از کنار گذاشته شدن براری بسیاری از مغرض بودن کادر فنی در این رابطه حرف زدند ولی واقعیت این است که هیچ غرضی در کار نبوده است. مربیان تیم ملی به دنبال کسب بهترین نتیجه ممکن در رقابتهای جهانی اند. بنابراین بهترین نفرات را به این مسابقات اعزام می کنند تا بتوانند به اهداف مورد نظرشان دست یابند.

وی درباره حضور نیافتن کیانوش رستمی وزنه بردار دسته 85 کیلوگرم در مراسم رکوردگیری گفت: راجع به کیانوش رستمی نمی توانم حرفی بزنم. او قهرمان المپیک است و با کادر فنی و فدراسیون هماهنگ پیش می رود. بطور حتم با توجه به توافقاتی که میان طرفین شده است او تصمیم گرفت تا در رکوردگیری بابلسر حضور نداشته باشد.­

منبع: واحد مرکزی خبر

برچسب ها: وزنه برداری,
0 0


ارسال